Logo
Certifikát

O firmě


Jsme na trhu již 24 let, náš cíl je zúročení dlouholeté tradice a zkušeností pro Vás!

Aktuálně nabízíme velké množstevní slevy.

Historie společnosti Termi

Historie společnosti začíná v srpnu 1992 získáním živnostenského oprávnění Ing. Josefa Dostála a založením sdružení podnikatelů s názvem Termi. Firma začíná podnikat v oboru měření a rozúčtování nákladů na teplo a teplou vodu. Postupem času se činnost rozrostla o další obory, které souvisí především s rekonstrukcí a údržbou bytového fondu, zejména panelových domů. Největšího objemu zakázek dosahovala firma u zakázek typu výměny rozvodů vody a vyvažování a regulace rozvodů tepla. Rozvoj firmy i nárůst počtu zaměstnanců vedl v roce 1998 k založení společnosti Termi s.r.o. a postupnému převedení všech činností na tuto společnost.

Společnost Termi s.r.o. je dnes ryze rodinou českou společností, která má v současné době okolo třiceti zaměstnanců a poskytuje vysoce odborné služby ve třech základních oborech činnosti. Kromě již zmíněného rozúčtování nákladů za teplo a vodu poskytujeme služby v oblasti rozvodů vody, tepla a plynu, a to od malých zakázek pro koncové uživatele bytů a domů až po stavbu velkých kotelen pro bytové a průmyslové objekty, včetně zajištění všech projekčních a přípravných prací. V neposlední řadě se zabýváme také stavební činností. Výměnou oken a dveří, zateplováním a renovací fasád, ale také výstavbou rodinných domů.

Naším cílem je zúročení dvacetileté tradice a zkušeností do poskytování kvalitních služeb zákazníkům.

 


 

Nabízíme jedno volné pracovní místo!


1. Instalatér, topenář

Požadavky: praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B, svářečský průkaz (autogen nebo elektrika), kontakt: pan Dostál 777118001 příp. dostal@termi.cz

 

 Vzdělávání zaměstnanců: Podnikové_vzdělávání_zaměstnanců_-_EU.pdf