Logo

Rekonstrukce stoupaček


Pokud vás trápí staré a poškozené rozvody vody, plynu nebo odpadů jste na správném místě. Rekonstrukce stoupaček, ale samozřejmě i ležatých rozvodů vody, plynu odpadů i topení je činnost, kterou se naše společnost zabývá již bezmála dvacet let. Za tuto dobu jsme provedli rekonstrukci stoupaček a ležatých rozvodů v několika stech objektech v Ústeckém a Libereckém kraji a v Praze.

Nejvíce rekonstrukcí jsme samozřejmě prováděli v panelových domech, nicméně bohaté zkušenosti máme a rekonstrukcí stoupaček v činžovních domech a objektech staré zástavby, kde se velmi často celá rekonstrukce musí spojit se stavebními pracemi a celý proces je výrazně náročnější.

Abychom co nejméně omezili komfort bydlících, máme propracovaný systém sladění zednických a instalatérských prací. Obě činnosti zajišťujeme zkušenými kmenovými zaměstnanci, kteří jsou ochotni a schopni vyhovět náročným požadavkům každého zákazníka.

Samozřejmostí je vypracování autorizované projektové dokumentace, kterou u větších rekonstrukcí poskytujeme zákazníkům buď zcela zdarma, nebo za velmi nízkou cenu.

Rekonstrukce stoupaček a ostatních rozvodů je věcí, kterou je potřeba udělat téměř v každém starším objektu, ať už je určen k bydlení, nebo jakýmkoliv jiným účelům. Pokud mají nové rozvody být nejen funkční, ale i bezpečné, musí se udělat dobře a kvalitně. Přijďte se poradit k nám. Víme, jak na to.